hotel

Hotel Bouček

Brána k srdci Kroměříže

Hotel Bouček najdete přímo na Velkém náměstí historického centra města Kroměříž. Navazuje na tradici předválečného období, na oblíbený hotel Simon. Hosté si zde pochvalují strategickou pozici hotelu, stejně jako vkusně zařízené pokoje, nadstandardní servis a celkovou atmosféru hotelu.

Vyberte si jeden z 11 stylových pokojů nebo apartmánů a staňte se našimi hosty. Těšíme se na vás!

Jak se u nás líbí lidem?

Reference
klientů

Krásné, útulné pokoje s dobovým vzhledem a příjemný personál. Výborně vaří.

Šimon H.

Vynikající hotel navštěvujeme ho, moc se nám tam líbí. Velké a prostorné pokoje, dobré snídaně, pohodový personál. Doporučujeme při návštěvě Kroměříže. 👍👍👍

Petr

Luxusní hotel v centru veškerého dění a hlavně business apartmá TOP

Tomáš

O vikendu jsme vyuzili tento hezky a velmi prijemne zarizeny hotel Boucek. Vkusne a netradicne vybaveny interier hotelu. V pokojich cisto, prijemne teplo a presto ze jste na namesti tak klid. Personal hotelu bez chyby a velmi prijemny. Snidane vytecna a velka porce. Rozhodne vsem doporucuji.

Jan K.

Pár dní jsme strávili v hotelu Bouček, pokoj byl příjemný a útulný, hotel se nachází v historické části Kroměříže, snídaně výborné, personál obětavý na jedničku,na cokoliv jsme se zeptali tak nám perfektně poradili a pomohli. Určitě jsme tu nebyli naposledy. Doporučujeme

Olga N.

Měli jsme to štěstí, že jsme mohli v Hotelu (restauraci) Bouček strávit naši svatební hostinu, a sice v jejich více než reprezentativním salónku. Bylo o nás výtečně postaráno po všech stránkách, obstaráním výzdoby salónku počínaje, vynikajícím jídlem (konkrétně svíčková), dalším servisem, obsluhou a pomocí při "krabičkování" toho, co se nám do břich už nevešlo, konče. Děkovali jsme při odchodu, ale rád poděkuji ještě jednou - tedy vřelé díky!

K. F.
Přejít nahoru