Ubytování Kroměříž


Ubytování

Ubytování v centru Kroměříže


Hotel Bouček nabízí možnost rezervovat si ubytování v samém centru Kroměříže. K dispozici máme 11 pokojů s celkovou kapacitou 22 lůžek. Přesto dokážeme nabídnout pestré možnosti luxusního i levného ubytování v Kroměříži.
Luxusní Apartmány a dvoulůžkové pokoje standart plus mají krásný výhled na historické náměstí a kroměřížský zámek. Jejich design přímo vybízí k prožití romantického pobytu.
Pokoje Standard umožňují levné, avšak pohodlné ubytování pro firmy, jejich zaměstnance na pracovní cestě nebo obchodní partnery, stejně jako pro nenáročné fanoušky turistiky a poznávání historie České Republiky.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV SAT, minibarem a telefonem s přímou volbou. Placené městské parkování je k dispozici přímo před hotelem. Možnost dopředu objednání parkovací karty za zvýhodněnou cenu.

Svatební apartmán

Svým romantickým interiérem je apartmán perfektní pro svatební noc novomanželů, romantický nebo wellness pobyt. Zpříjemní však také Vaši služební cestu. Apartmán má výhled na historické centrum města Kroměříže a Arcibiskupský zámek.
Pokoj je vybaven vířivou vanou pro dvě osoby, manželskou postelí, minibarem, prostornou šatnou, telefonem, televizí se satelitem a koupelnou se sprchovým koutem.

Business apartmán

Dvoupokojový apartmán je ideální luxusní ubytování pro náročné klienty. Je jak místem vhodným k odpočinku na služebních cestách, tak místem pro Vaše obchodní setkání. Je vybaven manželskou postelí, televizí se satelitem a telefonem v hlavní ložnici.
Pracovna poslouží k příjemnému posezení s obchodními partnery. Apartmán má výhled na historické centrum města Kroměříž a Arcibiskupský zámek.

Standardní apartmán

Luxusní apartmán zařízený ve francouzském stylu s rohovou vanou zabudovanou přímo v interiéru pokoje je skvělým místem k odpočinku na Vašich cestách za romantikou či historií.
Je vybaven manželskou postelí, šatní skříní umístěnou v předsíni, minibarem, televizí se satelitem, telefonem a koupelnou se sprchovým koutem. Má výhled na historické centrum města Kroměříž a Arcibiskupský zámek.

Pokoj standard plus

Pokoje standard plus mají výhled na atraktivní historické náměstí. Ubytování v pokoji Standard plus je ideální pro klienty na služebních cestách, i při soukromých návštěvách Kroměříže. Perfektní pro všechny, kteří ocení ubytování s výhledem na známé památky UNESCO. Pokoje jsou vybaveny dvěma oddělenými lůžky, minibarem, pracovním stolem, televizí se satelitem, telefonem a koupelnou se sprchovým koutem.

Pokoj standard

Standardní pokoje jsou s okny do klidného dvora. Pokoje Standard jsou levná varianta ubytování v Kroměříži, ideální pro klienty na pracovních cestách, i při soukromých pobytech. Pohodlné ubytování pro všechny, kdo přijeli poznávat Kroměříž a okolí. Pokoje Standard jsou vybaveny dvěma oddělenými lůžky, minibarem, pracovním stolem, televizí se satelitem, telefonem a koupelnou se sprchovým koutem.